Při nákupu na 1200 Kč doprava zdarma!

O nás

La.kiki to jsou hlavně šperky a doplňky s autorskými ilustracemi.

Všechny obrázky sama kreslím a pak z nich vyrábím náušnice, náhrdelníky nebo například placky.

A protože mi ten malý rozměr šperku, kde můžu svůj obrázek použít nestačil, začala jsem vyrábět blahopřání k různým příležitostem, plecháčky a nově také plátěné tašky.

 

Materiál na šperky si pečlivě vybírám a vyrábím z hypoalergeního kovu-nerezové oceli. Nejedná se tedy o obyčejnou bižuterii, neobsahuje nikl, kadmium ani olovo.

 

Značka La.kiki funguje od roku 2012, kdy jsem začala vyrábět šperky při studiu VŠ. Za ty roky se toho hodně změnilo a naplno se šperkům věnuju posledních 6 let.

Všechny obrázky, ze kterých šperky vyrábím jsou mi blízké, inspiruji se tím, co mám ráda. Proto je častým motivem příroda, zvířata a nemůže chybět má oblíbená káva!


Každý měsíc vyhlašuji na Facebooku facebooksperkyLa.kiki a Instagramu ig3@la.kiki_art motiv na přání. Ze všech zpráv vždy jeden vyberu a namaluju. Tak pokud Vám něco v obchodě chybí, určitě mi dejte při této příležitosti vědet. A nezapomeňte mě sledovat.

 

  

Možná vás zajímá, proč je v logu právě kočka? Je to moje Čertinka, díky které to vlastně celé vzniklo. Tak dlouho na mě vykukovala z pelíšku při práci a učení, až jsem ten její výraz namalovala. Napadlo mě, udělat si z toho náušnice. Okamžitě se stala nejoblíbenějším motivem. A přestože vím, že hodně lidí nemá kočky rádo, já jsem jí za to neustálé inspirativní čučení vděčná a přišlo mi, že na tom logu prostě být musí :)

Logo