O nás

La.kiki jsou hlavně šperky a doplňky s autorskými ilustracemi.

Všechny obrázky sama kreslím a pak z nich vyrábím náušnice, náhrdelníky nebo například placky.

A protože mi ten malý rozměr šperku, kde můžu svůj obrázek použít nestačí, začala jsem vyrábět také přáníčka a časem svůj papírenský sortiment ještě rozšířím.

 

Materiál na šperky si pečlivě vybírám a vyrábím z hypoalergeního kovu-nerezové oceli. Nejedná se tedy o obyčejnou bižuterii, neobsahuje nikl, kadmium ani olovo.

 

Značka La.kiki funguje od roku 2012, kdy jsem začala vyrábět šperky při studiu VŠ. Za ty roky se toho hodně změnilo a naplno se šperkům věnuju posledních 5 let.

Všechny obrázky, ze kterých šperky vyrábím jsou mi blízké, inspiruji se tím, co mám ráda. Proto je častým motivem příroda, zvířata a nemůže chybět má oblíbená káva!

 

 

Možná vás zajímá, proč je v logu právě kočka? Je to moje Čertinka, díky které to vlastně celé vzniklo. Tak dlouho na mě vykukovala z pelíšku při práci a učení, až jsem ten její výraz namalovala. Napadlo mě, udělat si z toho náušnice. Okamžitě se stala nejoblíbenějším motivem. A přestože vím, že hodně lidí nemá kočky rádo, já jsem jí za to neustálé inspirativní čučení vděčná a přišlo mi, že na tom logu prostě být musí :)

Logo